к початку

Президент підписав закон щодо призову на військову службу резервістів у особливий період 13 хвилина тому

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку» № 1357-ІХ

Е-паспорт прирівнений к паперовому згідно Закону № 1368-IX. 15 годин тому

Е-паспорта набирають чинність з 23 серпня 2021 року.

Виплата лікарняних у разі настання тимчасової непрацездатності відновлена тиждень тому

Законом відновлено право застрахованих осіб отримувати матеріальну допомогу за страховим випадком.

Верховна Рада 15 квітня може разглянути питання про розмитнення євроблях тиждень тому

Верховна Рада дуже скоро може розглянути законопроєкти про розмитнення автомобілів на європейській реєстрації.

Кабмін легалізував деякі препарати на основі канабісу. тиждень тому

Постановою від 7 квітня № 324 Кабмін вніс зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Автоматизований арешт коштів боржників. тиждень тому

Відтепер, у боржників, що потрапили в реєстр боржників автоматично будуть зніматись кошти в тому банку, в якому вони мають рахунок на користь погашення зобов'язань.

Механізм реалізації обліку трудової діяльності в електронній формі. Електронна трудова книжка. тиждень тому

Законом визначено, що облік трудової діяльності працівника буде здійснюватись в електронній формі

Автосалони отримали право самостійної реєстрації транспортних засобів тиждень тому

На підставі рішення Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 року № 115 автосалони отримали право реєструвати нові транспортні засоби самостійно.

“Мій вибір” - якісна платформа! 10. Mar

Друзі, мабуть ви задаєте питання, що таке Громадська платформа "Мій вибір" та навіщо вона. Так, існують аналогічні державні ресурси, але є велика різниця між нами. Якщо ви погортаєте ленту будь-якого державного ресурсу, ви побачите кілька петицій про одну й ту ж тему обговорення. Наша платформа до контенту відноситься більш глибоко. На сайті "Мій вибір" немає дубльованого контенту та пропозицій, які несуть незрозумілу та необгрунтовану інформацію громадянам. "Мій вибір" - це якісний контент! Долучайся до авторів та пропонуй свою круту ідею! Чекаємо на тебе!

Щодо авторизації на ресурсах https://takni.org та https://miivybir.org 17. Feb

Друзі, до нас звертаються підписники з питаннями, як зареєструватись та проголосувати. Роз’яснюємо, для реєстрації на ресурсі необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати безкоштовно, наприклад, у особистому кабінеті Приватбанку.

Вітаємо, друзі!  15. Feb

Сьогодні незалежні платформи "Мій Вибір" (https://miivybir.org) та "ТакНі” (https://takni.org) починають свою активну працю та запрошують тебе стати учасником реальних змін в країні! Долучайся до обговорень і поділись з друзями власною ідеєю та не забувай обов'язково оцінити закон чи законопроект!

Що таке MiiVybir.org?

MiiVybir.org - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiiVybir.org, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiiVybir.org, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.