Ти маєш можливість допомогти нам!

Портал MiiVybir.org - це неприбуткова громадська організація. Ми можемо існувати і працювати тільки тому, що є люди, які безкорисливо жертвують кошти на підтримку порталу. Суми не обов'язково мають бути великими - мінімальна сума пожертви становить всього 10 гривень. Всі фінансові звіти про надходження та витрачання коштів прозорі і доступні за посиланням.

Підтримай за допомогою платіжної картки

Ми створили можливість робити пожертви за допомогою карток VISA та Master Card - це зручно і просто для тих, хто вже користується цим платіжними інструментами, або хто хоче використати банківську карту. LiquidPay та Platon вже проявили себе як надійний і зручний інструмент для збору пожертв, і ми щиро раді кожному внеску, який надходить до нас саме таким шляхом.

Допомагай щоразу, підписуючись за будь-яку ініціативу!

Ці на перший погляд невеликі пожертви користувачів порталу дуже важливі для нас, оскільки вони допомагають забезпечити повсякденну роботу порталу, вирішення технічних питань і надання підтримки авторам ініціатив. Якщо кожен користувач порталу щомісяця буде жертвувати всього по 10 гривень (адже це небагато, чи не так?), ми зможемо в повному обсязі забезпечити роботу і розвиток порталу і бути повністю незалежними від фінансування міжнародних фондів.

Стань офіційним меценатом!

Якби ми знали, що певна кількість людей буде щомісяця жертвувати визначену грошову суму, ми змогли б набагато точніше планувати майбутнє і розвиток порталу. До того ж це так просто - поставити в інтернет-банку автоматичний платіж, і порядок! Суми можуть бути невеликими, і за допомогою регулярного, незалежного від міжнародних фондів фінансування ми зможемо робити набагато більше!

Виберіть бажаний спосіб допомогти проекту:


пожертвувати карткою

Реквізити для допомоги на розвиток MiiVybir.org: UA78 3003 4600 0002 6001 0969 0080 1, ЄДРПОУ 43852858

Що таке MiiVybir.org?

MiiVybir.org - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiiVybir.org, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiiVybir.org, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.